Золото може подорожчати через Китай

У найближчі вихідні розпочнеться ключова зустріч Компартії Китаю, в ході якої мають бути оприлюднені пріоритети економічної політики на найближче десятиліття, і це може спровокувати зростання цін на золото.

Про це повідомляють російські "Вєсті".

Як зазначається, зараз спотові ціни на золото становлять 1309 доларів за тройську унцію, що на 31% нижче від максимуму, досягнутого у вересні 2011 року.

"Хоча довгостроковий тренд на ринку можна охарактеризувати як "ведмежий", аналітики вказують на попит з боку азіатських інвесторів як на привід для оптимізму", - зазначає видання.

Аналітик Silvercrest Патрік Чованец з приводу зустрічі зазначає, що "зміст реформ буде болючим і руйнівним".

"Я підозрюю, що багато китайські інвестори будуть шукати безпечні активи і перейдуть до золота", - зазначив він, додавши, що "це буде особливо правильним, якщо лопне міхур на ринку нерухомості.

Третій пленум Комуністичної партії, як очікується, детально розгляне питання урбанізації.

"Реформи, пов'язані з власністю на землю, ймовірно, призведуть до зростання цін на нерухомість, хоча додаткові податки зможуть стримати зростання бульбашок", - пише видання.

Збільшення податків на майно може призвести до втечі інвесторів з ринку нерухомості, а тому попрямують вони, швидше за все, на ринок золота.

На думку голови відділу досліджень BullionVault Едріан Еш, продажі золота в китайський Новий рік цілком можу показати, наскільки успішними будуть кроки уряду на ринку нерухомості.

"Примітно, що попит на дорогоцінні метали з боку домогосподарств зберігається по всій Південно-Східній Азії традиційно високим, але цього недостатньо для збільшення цін на світовому ринку", - додає видання.

Раніше повідомлялось, що міжнародні інвестори інтенсивно скорочують вкладення в золото: активи найбільшого в світі біржового золотого фонду SPDR Gold Trust зменшились в жовтні до мінімальних значень з початку 2009 року.

Також повідомлялось, що Нацбанк активно скуповує золото як на зовнішньому ринку, так і у населення, накопичивши його вже більше 36,1 тонни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 3:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.