"Енергоатом" хоче отримати кредит від державного банку більш ніж на три мільярди

Національна компанія "Енергоатом" веде переговори з двома державними банками про залучення 3,1 мільярда гривень кредиту на реалізацію комплексної програми підвищення безпеки діючих блоків українських атомних електростанцій.

Про це повідомляє УНІАН.

"Енергоатом" веде переговори з двома держбанками про виділення кредитних ресурсів під державні гарантії на фінансування цих програм Ми хотіли б отримати 3,1 мільярда гривень", повідомив в.о. президента держкомпанії Микита Константінов.

За його словами, позитивне рішення банків про виділення коштів дозволить "Енергоатому" суттєво знизити навантаження на тариф.

"Щороку в тарифі, закладаються кошти на продовження термінів експлуатації та підвищення безпеки, в першу чергу, всіх енергоблоків. На жаль, цих коштів недостатньо. Тому ми і розглядаємо додаткові джерела фінансування для цих програм" , - сказав керівник НАЕК.

Як відомо, державне підприємство НАЕК "Енергоатом" в січні-вересні 2013 року за міжнародніми стандартами фінансової звітності отримало чистий збиток у розмірі 4,651 мільярда гривень, проти 1,528 мільярда гривень чистого прибутку роком раніше.

Як повідомлялось, Південноукраїнська АЕС 18 жовтня за результатами тендеру уклала угоду зUNIX CZ s.r.o на виконання розрахунково-аналітичного обґрунтування сейсмостійкості обладнання енергоблоку №2 вартістю 375 тисяч доларів (близько 3 мільйонів гривень).

Раніше фірма Unix Cz s.r.o. також отримала від "Енергоатому" підряд вартістю 8,77 мільйона гривень на подібні дослідження на Запорізькій АЕС.

Раніше повідомлялось, що компанія Unix Cz s.r.o. отримала підряди в системі "Енергоатому" на загальну суму 3,44 мільйона доларів.

Як відомо, держпідприємство "НАЕК "Енергоатом" - найбільший виробник електроенергії в Україні - є оператором всіх діючих атомних станцій України.

В червні цього року уряд затвердив нового керівника компанії - виконуючим обов'язки став Микита Константінов.

Як повідомлялось, Господарський суд Києва 17 жовтня відмовив у порушенні справи про банкрутство "Енергоатому".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:34

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.