Вартість житла в Великобританії на історичному максимумі

Ціни на житло у Великобританії в жовтні цього року збільшилися до історичного максимуму на тлі урядової програми по ринку нерухомості.

Про це пишуть "Вєсті" з посиланням на Bloomberg.

Згідно спільного дослідження компанії Acadametrics Ltd. і ріелторського агентства LSL Property Services Plc вартість житлових будинків в Англії та Уельсі минулого місяця зросла в середньому на 0,6 % порівняно з вереснем , досягнувши позначки в 237,2 тисячі фунтів стерлінгів.

Відновлення ринку нерухомості у Великобританії проходить на тлі надаваємих йому заходів допомоги, в числі яких стимулювання банківських кредитів Банком Англії, а також урядова програма допомоги населенню в купівлі житла Help to Buy .

Згідно з правилами покупці нових будинків вартістю до 600 тисяч фунтів стерлінгів вправі отримати безвідсотковий кредит від держави на суму до 20% від вартості житла терміном на п'ять років.

Економісти МВФ і ОЕСР, а також міністр у справах бізнесу Джон Кейбл попереджають, що програма іпотечного кредитування може призвести до появи бульбашки на ринку житла Великобританії , так як ціни на нерухомість зростають на тлі слабких темпів будівництва нових будинків.

Як повідомлялось, елітний "візової клуб" для найбільших бізнесменів, які проживають за межами Євросоюзу і США, створений міністерством внутрішніх справ Великобританії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 жовтня 2021, 2:22

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.