Українській економіці для переходу на "європейські рейки" треба 160 мільярдів - Азаров

Україні для модернізації і перебудови економіки за європейськими стандартами на сьогодні потрібно мати близько 160 мільярдів євро.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров вчора у Донецьку, виступаючи на конференції Донецької обласної організації Партії регіонів, повідомляє УНІАН.

"Протягом 10-15 років ми повинні перебудувати нашу економіку, наше виробництво з тим, щоб наші товари були конкурентними на ринку Європейського Союзу", - сказав Азаров.

При цьому прем’єр зауважив, що якщо цього не станеться, то "ця зона вільної торгівлі обернеться для нас колосальними економічними втратами".

"Тому що ми теж відкриваємо свої кордони для висококонкурентної європейської промисловості. І вона мине наші бар'єри і піде на наш ринок. Чи встоять наші підприємства в цій ситуації? Або ми залишимося сировинним придатком? Ось проблема насправді де", - зазначив Азаров.

За його словами, сьогодні в Україні першорядним стоїть завдання модернізації промисловості, на що необхідні великі гроші.

"І якщо ми зуміємо і здатні знайти колосальні фінансові ресурси - приблизно за оцінками це 160 мільярдів євро, якщо зуміємо в історичному плані достатньо швидко перебудувати свою економіку, значить, зона вільної торгівлі обернеться для нас виграшем", - зазначив Азаров.

При цьому він додав, що в такому випадку "ми станемо могутньою державою, і це треба розуміти і чітко в цьому собі звітувати".

Як відомо, раніше премєр уже наголошував на тому, що українська економіка потребує модернізації для переходу на європейські стандарти функціонування.

Це необхідно в рамках євроінтеграції України, зокрема, функціонування спільної зони вільної торгівлі, яка може запрацювати в разі підписання Угоди з ЄС в кінці листопада.

Азаров, зокрема, зазначав, що в рамках Угоди Україна матиме 10-річний перехідний період для модернізації економіки.

Також він зазначав, що адаптація українських технічних регламентів до вимог Євросоюзу коштуватиме Україні протягом 10 років 165 мільярдів євро.

Відомо, що уряд на своєму засіданні 18 вересня затвердив проект Угоди з ЄС.

Згідно з її положеннями, середня ставка мит в Україні знизиться для товарів з Євросоюзу вдвічі: з 4,95% до 2,42%, в той час як середня ставка мит Євросоюзу для українських товарів зменшиться з 7,6% до 0,5%.Коментарі

Додати коментар


zzz

Тебе, пидару полипшатору, токо бабла дай-все проебеш! Единственное,что умеет наш премьер- придумывать новые налоги и сборы! Вы, пидары, дайте народу работать спокойно и не лезьте,блядь, сосвоими "полипшаннями"!

Хфедор Вікторович проффесор

Азаров оголосив суму з урахування того за скільки українські олігархи готові продати народ України, а саме вкрасти з казни (не важливо по якій схемі). В середньому крадеться олігархами сума яка дорівнює "ціні" пересічного громадянина... десь 3555 евро. Це 3 річна середня пенсія.

Віктор Борківський

Це з урахуванням того, що вкрадуть євроінтегратори, чи потрібно множити на 2?

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.