Генпрокуратура взялась за Фонд соцстраху, який незрозуміло витрачав кошти

Службовці Фонду соціального страхування витратили понад півмільойна гривень на неіснуючі семінари та експертизи.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на дані Генпрокуратури.

Як зазначають в прокуратурі, впродовж 2011-2012 років керівники виконавчої дирекції Фонду соцстраху, "зловживаючи службовим становищем та діючи в інтересах комерційних структур", включали в акти приймання-передачі та оплачували окремі послуги, які насправді не надавалися.

Зокрема, йдеться про такі "послуги" як проведення семінарів та експертизи документації, розроблення систем профілактики, технічних правил і рекомендацій, виготовлення та розміщення публікацій у засобах масової інформації тощо.

"Внаслідок цього Фонду було спричинено збитки на загальну суму 618 тисяч гривень", - повідомив начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян Генеральної прокуратури Роман Романчук.

За результатами перевірки, ГПУ розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення - зловживання владою або службовим становищем (частина 2 статті 364 ККУ).

Відповідно до статті 364 КК, зловживання владою або службовим становищем, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше повідомлялось про цілий ряд підозрілих тендерів, на яких Фонд соцстраху "викидав" мільйони гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 13:33

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.