Позачергова сесія, на якій розглянуть "питання Тимошенко", відбудеться в середу

Голова Верховної Ради Володимир Рибак підписав рзпорядження про скликання 13 листопада позачергового пленарного засідання парламенту.

Як повідомляє УНІАН, відповідне розпорядження розміщено на офіційному веб-порталі Верховної Ради.

Розпорядження підписане на вимогу 160 народних депутатів та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради.

Голова ВР розпорядився "скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України сьомого скликання на 10 годину 13 листопада 2013 року" .

На ньому планується розглянути такі питання:

1) проект закону про можливість лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі,

2) проект закону про прокуратуру (реєстр. № 3541, друге читання),

3) проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів (реєстр. № 3396, друге читання).

Як відомо, проведення позачергової сесії стало результатом домовленості провладної більшості і опозиції щодо порядку розгляду так званих "євроінтеграційних законопроектів".

Як повідомлялось, в результаті компромісу представники всіх фракцій мають напрацювати до 13 листопада спільний законопроект щодо можливості для засуджених лікування за кордоном, що уможливило б виїзд за кордон екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Звільнення Тимошенко - це принципова вимога європейської стони для позитивного рішення щодо підписання з Україною Угоди про асоціацію.Коментарі

Додати коментар


Тарас

"Это - не политический класс. Это – мафия. Это – хунта. Можете назвать как угодно, но это не политики. Это люди, которые торгуют своей страной и которые издеваются над своим народом. Поэтому лучше не иметь вообще никакого политического класса, чем иметь тот, который есть сегодня", - пояснил Яценюк..…а когда станешь Президентом, то сможешь сколько угодно менять жизнь народа к лучшему! Украина для людей? 20 Нет человека праведного на земле, который делал бы добро и не грешил бы; 21 поэтому не на всякое слово, которое говорят, обращай внимание,... (Еккл.7:20,21) Сайт многодетных: lukava-vlada.narod2.ru

ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 17:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.