Підприємства "Укробронпрому" збільшили обсяги виробництва на 35%

За результатами роботи за 9 місяців 2013 року підприємства, що входять до складу ДК "Укроборонпром", показали зростання обсягу виробленої продукції на 35% порівняно з аналогічним періодом 2012 року.

Про повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Концерну.

Згідно з повідомленням, підприємствами Концерну за 9 місяців випущено продукції на суму 9,5 мільярда гривень.

Приріст досягнуто за рахунок зростання виробництва продукції на експорт (зростання за 9 місяців становило 53%), при цьому виробництво на внутрішній ринок знизилося.

Обсяг реалізованої продукції зріс за 9 місяців на 29% і становив 10,1 мільярда гривень.

Зростання досягнуто за рахунок збільшення обсягів продажів на експорт на 47% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Зростання виробництва і реалізації позитивно позначилися на показниках прибутку підприємств. Сукупний прибуток підприємств становив 597 мільйонів гривень, в той час як, за 9 місяців 2012 року збитки становили 26 мільйонів гривень.

Розмір середньої заробітної плати зріс на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Перерахування до бюджету зросли на 3% і за 9 місяців становили 2 мільярди гривень.

Як повідомлялось, керівництво Міністерства оборони просить держконцерн "Укроборонпром" вплинути на підвідомчі підприємства, які незаконно розпоряджаються бойовою технікою і зброєю, та посприяти поверненню цього військового майна Міноборони.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 5:39

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.