Фондові ринки США ростуть, Dow Jones оновив історичний максимум

Фондові індекси США виросли за підсумками торгів у понеділок, при цьому Dow Jones Industrial Average оновив рекорд у святковий день.

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Bloomberg.

Настрої інвесторів на поточний тиждень визначають очікування звітності рітейлерів, на основі якої учасники ринку мають намір оцінити споживчий попит, а також вірогідність скорочення обсягів стимулювання від Федеральної резервної системи.

"Часом нудний день сприятливий для торгів, інвестори в наступні пару тижнів будуть шукати сигнали, чи вирішить ФРС скорочувати програму стимулювання в поточному році. Якщо звітність залишиться позитивною , це підтримає зростання цін на акції" - зазначив портфельний керуючий Pioneer Investment Management Джон Кері.

Більшість економістів як і раніше вважають, що зміни обсягів кількісного пом'якшення ФРС не варто очікувати раніше березня 2014 року.

З 447 компаній з індексу S&P 500, що вже опублікували свою звітність за минулий квартал, прибуток 75 % перевершив прогнози аналітиків.

На поточному тижні свою звітність за минулий квартал опублікують 14 компаній з S&P 500.

У понеділок у США фондові майданчики працювали, незважаючи на святкування Дня ветеранів, тоді як торги на боргових ринках не проводилися.

Індекс Dow Jones Industrial Average у понеділок піднявся на 0,1 % - до 15783,10 пункту, завершивши торги на новому історичному максимумі.

Standard & Poor's 500 підвищився менш ніж на 0,1 % - до 1771,89 пункту. Індекс завершив сесію в 1 пункті від нового рекордного рівня закриття. Обсяги торгів акціями з S&P 500 були на 23% нижче середнього рівня за останні тридцять днів.

Значення індексу Nasdaq Composite незначно зросло - до 3919,79 пункту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 17:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.