Стали відомі офіційні джерела для контролю за виведенням капіталу в офшори

Інформаційні бюлетені держіприємтва "Держзовнішінформ" затверджені як офіційні інформаційні джерела в цілях контролю в рамках трансферного ціноутворення.

Про це йдеться у постановах Кабміну про затвердження Переліку спеціалізованих комерційних видань для цілей трансферного ціноутворення (№865-р та №866-р) від 23 жовтня 2013 року, повідомляє прес-служба "Держзовнішінформу".

"До вищезазначених переліків було включено інформаційний бюлетень "Огляд цін українського та світового товарних ринків" та інформаційно-аналітичний продукт "Товарний монітор. Україна", що видаються ДП "Держзовнішінформ"", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Міністерство доходів і зборів та платники податків використовуватимуть зазначені видання для визначення ціни у контрольованих операціях (операціях з трансферного ціноутворення), а також для розрахунку ринкового діапазону цін (рентабельності) в зазначених операціях.

Як відомо, бюлетень "Огляд цін українського та світового товарних ринків" видається з 1996 року і є щомісячним виданням, яке надає інформацію про ціни, що склалися на світових та українському товарних ринках, цінові тенденції, а також коментарі експертів, огляди товарних ринків тощо.

"Товарний монітор. Україна" ДП "Держзовнішінформ" випускає з 2009 року. Він включає в себе діапазони цін внутрішнього та світового ринків, експортні та імпортні ціни, а також аналітику і прогнози щодо ситуації на таких риках як АПК, ПЕК, ГМК, хімічна промисловість та FMCG.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про трансферне ціноутворення 4 липня цього року, а президент підписав його 2 серпня. Закон вступив в дію з 1 вересня.

Він покликаний запобігти ухилення великого бізнесу від оподаткування та виведення капіталу за кордон через експорт продукції з України за заниженими цінами.

За оцінками міністра доходів і зборів Олександра Клименка, обсяг податкових надходжень в рамках застосуванням норм закону про трансфертне ціноутворення становитиме півмільярда гривень вже до кінця цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.