У 2013 році майже 600 IT- компаній скористались пільгами на оподаткування

Пільгами для IT-індустрії в січні-червні поточного року скористалися понад 570 платників податків. Про це йдеться у Інформаційно-аналітичному бюлетені КМУ, повідомляє УНН.

“У цьому питанні, звичайно, не можна підходити з точки зору того, скільки втратив бюджет. Я вважаю, що в даному випадку ми не втрачаємо, а набуваємо, тому що потенціал нашої країни в ІТ-сфері досить великий. І якщо зараз бюджет недоотримав від наданих пільг 50 млн грн, то завтра, я впевнений, ці втрати з лишком компенсуються за рахунок розвитку даної галузі”, — заявив Міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

У КМУ також нагадали, що Законами “Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції” та “Про особливості оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції” українським програмістам були надані пільги в оподаткуванні, а саме: з 1 січня 2013 року ставка податку на прибуток для IТ-індустрії знижена до 5% (було 21%). Крім того, розробка програмного продукту була звільнена від сплати податку на додану вартість.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:14

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.