Ціни на нафту підвищуються в очікуванні статистичних даних з США

Ціни на нафту на світових товарних ринках підвищуються в очікуванні статистичних даних по запасам нафтової суміші в США, передає УНН з посиланням на Bloomberg.

Зокрема, ціни на легку нафту марки WTI з поставкою у листопаді та північноморську нафтову суміш марки Brent з поставкою у грудні підвищились одночасно.

Так, станом на 9.45 за київським часом ціни на WTI виросли на 25 цент або на 0,27%, до 93,59 доларів за барель, а ф’ючерси на нафту Brent — на 22 центів (на 0,21%, до 107,14 доларів).

Так, аналітики нафтового ринку прогнозують зменшення запасів бензину на 300 тис. барелів за тиждень, що завершився 15 листопада.

В свою чергу, управління енергетичної інформації (Energy Information Administration) Міненерго США повідомляє, що за попередні п'ять тижнів запаси скоротилися до 209,2 млн барелів, мінімальної позначки за 2013 рік.

Запаси дистилятів, які включають топковий мазут і дизельне паливо, за прогнозами аналітиків, скоротилися на 280 тис. барелів.

За даними Американського інституту нафти, запаси нафти збільшились на 1 млн барелів, порівняно з 512 тис. барель, до 388,1 млн барелів на тлі сплеску виробництва у країні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.