Кіпрський університет почав приймати Bitcoin

Університет Нікосії на Кіпрі почав приймати біткоіни як спосіб оплати навчання, ставши таким чином першою у світі освітньою установою, яка погодилась на використання віртуальної валюти.

Про це пише «Лєнта.ру».

За словами представників університету, для деяких студентів це спростить порядок оплати. Крім того, вуз хоче отримати якесь практичне знання про феномен біткоіни.

Фінансовий директор університету Христос Влахос підкреслив, що цифрова валюта служить відмінним механізмом з розповсюдження фінансових послуг в тих регіонах світу, де не вистачає розвиненою банківської мережі.

Біткоіни в останні дні переживає виняткову волатильність. Два дні тому його ціна підскочила до 900 доларам , але 20 листопада вона подешевшала майже вдвічі до 460 доларів.

Біткоіни - децентралізована кріптовалюта , яка створюється в результаті обчислення хеш -функції. Незважаючи на обвал останнього дня , вона як і раніше коштує істотно дорожче ніж на початку осені , коли її ціна не перевищувала 150 доларів.

Нікосійською університет був заснований в 1980 році. У приватному навчальному закладі зараз навчається 5 тисяч студентів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.