З початку року у столиці до адміністративної відповідальності притягнули 38 корупціонерів

Упродовж поточного року за протоколами столичних правоохоронців до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто 38 посадових осіб.

Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Так, безпосередньо органами столичної прокуратури виявлено 12 фактів порушення обмежень, встановлених законодавством у сфері запобігання та протидії корупції, решта - за погодженням з прокуратурою працівниками органів внутрішніх справ, Служби безпеки України та Міндоходів України.

Найпоширенішими порушеннями, які вчинили корупціонери, були сумісництво, конфлікт інтересів, одержання неправомірної вигоди та розголошення службової інформації.

Із числа осіб, яких притягнуто до відповідальності, 2 працівників міліції, 4 податківців, 2 працівників територіального органу Держслужби статистики, співробітник Департаменту з питань виконання покарань, працівник судової гілки влади, службовці територіального управління ДСНС, столичної реєстраційної служби, а також посадовці державних та комунальних підприємств.

У кожному з випадків до корупціонерів судами застосовано санкцію у вигляді штрафу та конфіскації неправомірно одержаної вигоди або прибутку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:09

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.