Ахметов зайшов на Due Diligence до Райффайзена

Група Ріната Ахметова СКМ зацікавилася купівлею Райффайзен банку Аваль, переговори про покупку якого вже ведуть "Альфа Груп" і Дельта Банк.

Про це повідомляє Forbes із посиланням на двох банкірів, близьких до ходу торгів.

"Продаж банку затягується, тому що в "Аваль" на due diligence зайшла група СКМ", – повідомив представник великого банку, що бере участь в передпродажної оцінки Авалю.У СКМ відмовилися коментувати свій інтерес до "Райффайзену".

"Інформаційна політика СКМ не дозволяє нам коментувати гіпотетичні наміри чи угоди", – заявила прес-секретар СКМ Ганна Терехова. Втім, за її словами, група на постійній основі вивчає всі пропозиції, які з'являються на фінансовому ринку. "На поточний момент якихось конкретних планів немає", – наголосила Терехова.

У віденському офісі акціонера Райффайзен Банку Аваль – Raiffeisen Bank International AG (володіє 96,4 % акцій українського банку) інформацію про намір продати банк називають "чутками". При цьому акціонер не виключає перегляду структури активів в Україні.

У числі переваг українського "Райффайзена" банкіри називають клієнтський портфель і мережу відділень. "Якщо хтось ставить собі метою присутність, буквально кажучи, в кожному селі, то краще "Райффайзена" сьогодні нічого не продається. "Приват" продаватися не збирається, Ощадбанк приватизувати також не будуть. По суті, такий банк, як "Аваль", на ринку залишився один", – міркує перший заступник голови правління банку "Контракт" Павло Крапівін.Коментарі

Додати коментар


333

УВАГА !!! «ЗАХІДІНКОМБАНК» вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого «банку» щодо повернення депозитів.Не гайте часу. Київська, Львівська та Херсонські філії вже закрита. «Гарант» покриває цей збанкрутілий «банк». Януковичу - НІ !!!

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.