ЄС готує економічний пакет допомоги для України - Квасневський

Спостерігачі від моніторингової місії Європарламенту екс-президент Польщі Александр Квасневський повідомив, що Європейський Союз формує економічний пакет допомоги Україні у рамках підготовки до підписання угоди про асоціацію.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Я сам беру участь у багатьох розмовах, і я знаю, що Європейський Союз намагається створити деякий економічний пакет, який реально допоміг би Україні, але це буде надто пізно", - сказав екс-президент в інтерв'ю польському радіо ZET.

За його словами, якщо Росія вдалася до жорстких заходів, які призвели до втрат в українській економіці в десятки мільярдів доларів, то постає питання, чи зможе Європа та міжнародне співтовариство допомогти Україні. "І це дуже важливе питання і до Європейського Союзу, і до Міжнародного валютного фонду", - зазначив він.

А.Квасневський також вважає, що ситуацію з результатами тиску РФ на Україну ЄС мав вивчити раніше, і, можливо, нині не було б такої ситуації з призупиненням підготовки до підписання угоди про асоціацію. З іншого боку, екс-президент допустив, що такі дії не виключають і зближення української влади з РФ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:39

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.