Попов жаліється на "неповне наповнення бюджету" столиці

На сьогодні в Києві склалася дуже непроста ситуація з бюджетним фінансуванням, заявив під час засідання ради директорів київських промислових підприємств голова КМДА Олександр Попов.

Про це повідомляє видання "Finance.ua".

"У Києві склалася дуже непроста ситуація в частині бюджетного фінансування. Я працюю в органах влади на керівних посадах майже 20, ну 19 з половиною років. Були різні часи і ви, як виробники пам'ятаєте останні десятиліття минулого сторіччя, коли не вистачало електрики, коли були затримки, коли був бартер, і товарами розраховувалися. Це дуже складні часи були, але те, що сьогодні ми дійсно маємо в частині бюджетного фінансування дуже складну ситуацію, яка нагадує (події ) 15 років тому", – сказав Попов.

Він зазначив , що така ситуація пов'язана з падінням промислового виробництва в Україні і "як результат – неповне наповнення бюджету".Коментарі

Додати коментар


Кармазин

Никто не отрицает, что есть промышленный спад, но в этом году он заметно сократился. производство стали, чугуна, автопром, химпромышленность дают более высокие показатели, чем ранее. Сельское хозяйство компенсирует своими темпами развития недостачу экспорта. К тому же, многие эксперты и рейтинговые агентства утверждают, что в 2014 году будет рост экономики на 2,2%.

ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.