Холдинг Ахметова побудує на Андріївському житлові будинки з паркінгами

На Андріївському узвозі з'являться культурний центр із залами-трансформерами, житлові студії і паркінг.

Про це повідомляє "Ліга".

Компанія ЕСТА Холдинг, що входить до групи СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова, представила концепцію того, як виглядатиме територія на місці знесеної фабрики «Юність».

Орієнтовна концепція вже готова: 65% (0,66 га) території кварталу "Юності" хочуть відвести під культурний центр і громадську зону. Поруч з культурним центром з'явиться житлова забудова – вона займе 35% території. Сам проект ще не розроблений.

За словами члена громадської ради, любителя київської старовини Михайла Кальницького, тут будуть незвичайні квартири-студії. "Це будуть житлові студії для тих, хто готовий адаптуватися до життя в цьому місці. Вони повинні розуміти, що поруч будуть проходити концерти, спектаклі, виставки, і повинні з цим миритися і не заважати" , – пояснив він.

В ЕСТА Холдингу кажуть, що будинки не будуть висотними , їх максимально акуратно впишуть в історичну забудову узвозу. Житло планують будувати з паркінгами, щоб не змушувати вулиці автомобілями. Остаточний проект цієї забудови також буде узгоджений громадською радою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 2:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.