Україна і Хорватія нарощуватимуть військово-технічне співробітництво

Міністр оборони Республіки Хорватія Анте Котроманович заявив про зацікавленість у поглиблені співпраці з підприємствами українського ОПК.

Про це він сказав під час зустрічі з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Сергієм Громовим, повідомили у прес-службі концерну.

За даними прес-служби, зустріч підтвердила, що діалог у військово-технічній сфері між Україною та Хорватією відбувається на найвищому рівні. "Ми зацікавлені у поглиблені співпраці з підприємствами українського ОПК", – зазначив міністр оборони Хорватії.

Під час зустрічі очільник хорватського оборонного відомства високо оцінив продукцію українського ОПК. Зокрема, він відзначив перспективи в розробці протитанкових ракетних комплексів, а також бойових керованих ракет виробництва підприємств Концерну. Сторони обговорили ініціативу спільної модернізації бронетехніки та ремонту авіатехніки за участю підприємств ДК "Укроборонпром".

Офіційна делегація хорватського оборонного відомства на чолі з міністром оборони Хорватії перебуватиме в Україні протягом чотирьох днів. Запланована низка зустрічей з вищим керівництвом України. Також хорватська делегація відвідає підприємства ОПК, що входять до складу ДК "Укроборонпром", зокрема, ДП "Одеський авіаційний завод" та ДП "Завод імені В.О. Малишева".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.