Проблеми в бюджеті спричинені зовнішніми факторами, – Азаров

Погіршення стану європейської та світової економіки а також різке скорочення експорту товарів в РФ безумовно, негативно позначилися на економічному стані України.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду в середу, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

«Уряд не приховує, що проблеми в економіці позначилися на наповненні державного та місцевих бюджетів, а також на бюджетах соціальних фондів», – визнав прем’єр.

«В грудні минулого року ми планували зростання доходів бюджету приблизно на 6%, але за результатами 11 місяців економіка змогла забезпечити зростання доходів Державного бюджету лише на рівні 1%», – повідомив глава уряду.

За його словами, за 11 місяців 2013 року до державного бюджету надійшло 309 мільярдів гривень податків. Це на 3 мільярди гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року, але на 34 мільярди менше, ніж передбачалося бюджетним розписом.

«Державний бюджет недоотримав близько 3 млрд. грн. по податку на прибуток. При цьому до факту минулого року надходження скоротились на 4,5%. Податків на зовнішньоекономічну діяльність зібрано на 13 млрд. грн. менше, ніж планувалось. І так далі», – зазначив Азаров.

«Все це факти того руйнівного тиску зовнішніх ринків, який змусив нас прагматично коригувати політику і вживати заходів до врегулювання відносин з нашими основними партнерами і на Заході, і на Сході», – заявив прем’єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 1:58

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.