Медведєв закликав Україну активізувати співробітництво

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв закликав українську сторону активізувати торгово-економічне співробітництво з Росією.

Про це він сказав під час зустрічі з першим віце-прем'єром РФ Ігорем Шуваловим і віце-прем'єром України Юрієм Бойком, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Для того щоб продовжити співпрацю, для того щоб розвивати економічні відносини між Росією і Україною, ми домовилися і з прем'єр-міністром, і з президентом домовлялися зараз просунути роботу з цілої низки напрямів", – сказав Д.Медведєв на зустрічі.

Він нагадав, що нещодавно Україну відвідав віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який побував на цілому ряді українських підприємств "і подивився, де можна було б налагодити кооперацію з питань промисловості, і оборонно-промислового комплексу, космічної галузі».

"Але нам потрібно рухатися і по інших напрямках, тому сьогоднішній ваш візит і ваші переговори з Ігорем Івановичем Шуваловим, зустріч з іншими партнерами, я сподіваюся, додадуть належну динаміку тих питань, по яких, може бути, останнім часом у нас такого руху не було", – наголосив Д.Медведєв.

Російський прем'єр зазначив, що Україна, як і раніше, залишається найважливішим стратегічним партнером РФ, так само як і Росія є таким для української сторони. "Тому це зумовлює порядку денного на найближчий час, і сподіваюся на майбутнє", – сказав Д.Медведєв.

Тим часом прес-секретар прем'єр-міністра РФ Наталія Тімакова повідомила, що напередодні відбулася телефонна розмова Д.Медведєва з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Урядова делегація України на чолі з Ю.Бойком, додала вона, прибула для переговорів з першим віце-прем'єром Ігорем Шуваловим. "А також для переговорів експертів з усіх напрямків економічного співробітництва. Експерти працюють зараз в міністерствах", – повідомила Н.Тімакова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 22:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.