ЄК оштрафувала на 1,7 млрд євро шість банків за маніпулювання ставками

Єврокомісія оштрафувала шість фінансових компаній в рамках досудової угоди у справі про махінації з європейськими ставками, пов'язаними з LIBOR – зокрема, EURIBOR.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" за посиланням на агентство Bloomberg.

"Найбільш шокуюче в скандалах з LIBOR і EURIBOR – це навіть не сам факт маніпулювання ставками, подібними справами займаються регулятори в усьому світі, а змова між банками, які по ідеї повинні конкурувати один з одним", – заявив уповноважений Єврокомісії з питань конкуренції Хоакін Альмунія.

Deutsche Bank AG сплатить найбільший штраф – 725 млн євро. Societe Generale SA оштрафований на 446 млн євро, Royal Bank of Scotland Group Plc – на 391 млн, JPMorgan Chase & Co. – на 80 млн. Citigroup Inc. заплатить 70 млн євро , британська фінкомпанія RP Martin Holdings Ltd – 247 тис. євро.

Цей штраф стане найбільшим фінансовим покаранням за порушення антимонопольного законодавства в Європі. Загальна сума, стягнута з фінкомпаній усього світу за маніпуляції міжбанківськими ставками, досягла $3,7 млрд.

Банки UBS AG і Barclays Plc. уникли покарання, оскільки першими повідомили про правопорушення. JPMorgan, HSBC Holdings Plc. і Standard Chartered Plc. відмовилися від досудових переговорів з Єврокомісією у справі EURIBOR, і їхні справи будуть розглядатися в суді. ICAP Plc. відмовилася продовжувати переговори у справі про LIBOR.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.