Інвестфонд Franklin Templeton знов купив євробонди України

Чергову купівлю українських державних євробондів на суму понад $1,4 млрд здійснив один з найбільших інвестиційних фондів США Franklin Templeton.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Bloomberg.

Один з найбільших інвестиційних фондів США Franklin Templeton, що оперує пенсійними активами та державними борговими паперами різних країн і який викупив в серпні поточного року п'яту частину прямого зовнішнього боргу України, здійснив ще одну операцію з купівлі українських державних євробондів на суму понад $1,4 млрд, збільшивши, таким чином, обсяг викупленого боргу до $6 млрд.

Обсяг викупленого Franklin Templeton становить тепер 40% від загальної кількості державних боргових паперів України.

Власники українських боргових паперів стали активно збувати їх відразу ж після припинення переговорів щодо асоціації з ЄС. При цьому в міру продажу, а також на тлі масових акцій протестів прибутковість паперів, зокрема з терміном погашення в червні 2014 року, зросла фактично втричі. «При стартовому рівні прибутковості в 7,95% вона зросла до більш ніж 19%», – відзначають у Bloomberg.Коментарі

Додати коментар


Николай

Скупают наши евробонды, значит, доверяют им. Тем более, что американская инвестиционная компания не станет покупать то, что заведомо не принесет прибыли. К тому же, такие действия оказывают влияние на рост рейтинга страны среди международного сообщества.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:22

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.