Україна та Росія обговорили питання торговельно-економічної співпраці

У середу урядова делегація під керівництвом віце-прем’єра Юрія Бойка провела переговори з представниками Уряду Російської Федерації під керівництвом першого заступника Голови Уряду РФ Ігоря Шувалова.

Сторони обговорили широке коло питань, що стосуються розвитку торговельно-економічного співробітництва, співпраці в інфраструктурних проектах та енергетиці.

Юрій Бойко та Ігор Шувалов також зустрілися з Прем’єр-Міністром Російської Федерації Дмитром Медвєдєвим.

Сторони обговорили вирішення проблемних питань у сфері постачання до Російської Федерації та митного оформлення української кондитерської і м’ясо-молочної продукції, питання сертифікації у РФ українських залізничних вагонів, відновлення поставок на російський ринок українських труб тощо.

Серед питань розвитку виробничої кооперації на переговорах розглядалася співпраця у галузі авіаційної промисловості, космічній галузі, суднобудуванні, машинобудуванні та інших напрямках.

Сторони обговорили реалізацію спільних проектів по створенню космічних систем і ракетної техніки, зокрема, важких ракет-носіїв, розширення українсько-російського співробітництва з дослідження космічного простору, реалізацію проектів «Морський старт» і «Наземний старт».

Було розглянуто співпрацю російських підприємств з українськими суднобудівниками, зокрема, з ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» та «Чорноморським суднобудівним заводом»; обговорено спільну реалізацію проекту з будівництва газовозів і траулерів.

Серед основних напрямків українсько-російської співпраці в авіаційній галузі розглядалися проекти кооперації у виробництві регіональних літаків сімейств Ан-148/Ан-158, схема кооперації та графік спільних робіт за програмою військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70, відновлення серійного виробництва модернізованого транспортного літака Ан-124-100 «Руслан» - Ан-124-200 для потреб оборонно-промислових комплексів України та Росії.

Сторони також обговорили актуальні питання військово-технічного співробітництва, технічного регулювання і технічних регламентів та низку інших актуальних питань торговельно-економічного співробітництва України і Росії.

В рамках спільної реалізації інфраструктурних проектів урядовці розглянули, зокрема, перспективи будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.