Гривня стабільна, вклади на місці, проте ситуація небезпечна, – Арбузов

Україна збереже фінансову стабільність в разі швидкого врегулювання виниклої в країні конфліктної ситуації, однак її затягування загрожує дестабілізацією, вважає перший віце-прем'єр Сергій Арбузов.

Про це він сказав в інтерв’ю "5 каналу", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Якщо ситуація затягнеться і будуть провокації, а зараз провокацій багато: хтось говорить, що вклади почали знімати, що курс пішов вгору (сьогодні нічого такого немає), ... то потім можна прокинутися і отримати подорожчання хліба", – сказав перший віце-прем’єр.

"І потім необхідності вже не боротиметься з урядом, потрібно буде відчувати жорсткі реалії, в яких прокинеться країна", – додав перший віце-прем'єр.

Після активізації протестів, викликаних жорстким розгоном Євромайдана в Києві в ніч на 1 грудня, Національний банк України заявив про готовність збільшити участь на всіх сегментах грошово-кредитного ринку для забезпечення рівноваги та нівелювання усіх ризиків. З того часу він кілька разів виходив на валютний ринок з інтервенціями, в результаті чого курс гривні за ці дні на міжбанківському ринку знизився вкрай незначно – з 8,2305 грн/$1 до 8,2855 грн/$1.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.