Вкладники почали перевіряти можливість зняття депозитів

Українські вкладники перевіряють, наскільки реально зняти свої гроші з банківських рахунків, а потім відразу кладуть їх назад.

Як повідомляє "Finance.UA", про таку цікаву практику розповів голова правління "Райффайзен Банк Аваль" Володимир Лавренчук під час круглого столу в Києві.

"Ми маємо досвід 2004-2005 років, ми маємо досвід 2008-2009 років, турбулентність, яка відбувається не в економічному, а в соціальному житті нашої держави, очевидно, створює велику чутливість до будь-яких подібних подій, які можуть відбитися на діяльності банку або банкомату. Якщо грошей немає – для людей це перший сигнал, що щось не так", – пояснив він.

Банкір запевнив, що будь-який з клієнтів може прийти і перевірити нормальне функціонування банку: "Спеціально для таких випадків ми тримаємо «подушку» 6-7 млрд грн, щоб без проблем роздати вклади і продати валюту і не провокувати паніку. Ми це питання вже пройшли", – запевнив В. Лавренчук.

З ним погодився і голова правління «Ощадбанку» Антон Тютюн: "Ми теж помітили тенденцію, коли люди тестують банківську систему, тобто якщо перед тим ми спостерігали відтік вкладів, то тепер знову відбувся приплив. І ми бачимо, що люди насправді відчувають цю ситуацію, отримують свої депозити, у різних валютах, ніяких проблем немає, розуміють, що нічого страшного в системі не відбувається, повертають гроші в банк. Ця досить поширена ситуація була ось буквально вчора", – додав він.Коментарі

Додати коментар


333

Янукович обікрав вкладників "Західінкомбанка" на 340 млн.гр. Яника за грати !!!

ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.