"Зоря-Машпроект" поставить двигуни до Китаю

ДП "Науково-виробничий комплекс газотурбінобудування (НВКГ) "Зоря-Машпроект" (Миколаїв) готує на грудень відвантаження двох двигунів ДТ90 потужністю 16 МВт, виготовлених на замовлення Харбінського дослідницького інституту суднових котлів і турбін (HMBTRI, КНР).

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу підприємства.

Постачання енергоустаткування буде забезпечено в рамках укладеного в грудні 2012 року контракту.

"Двигуни для китайського замовника вже пройшли весь цикл випробувань та пред'явлені замовнику. Відповідно до контракту, до кінця року енергоустаткування буде відвантажено до КНР", - зазначили в прес-службі.

Виготовлені для HMBTRI двигуни ДТ90 можуть працювати на двох видах палива - рідкому та газоподібному. Устаткування призначено для комплектації електростанцій, що забезпечують енергопостачання віддалених районів нафтових та газових розробок.

"Загалом за умовами контракту ДП "Зоря-Машпроект" поставить замовнику чотири 16-мегаватні турбогенератори та один 25-мегаватний. Три одиниці устаткування призначено для роботи на двох видах палива", - уточнили в прес-службі.

Нині "Зоря-Машпроект" успішно розвиває співпрацю з найбільшою нафтопереробною компанією КНР Sinopec Сorp, а також CNOOC - Китайською національною морською нафтовою корпорацією, однією з найбільших національних нафтових компаній Китаю.

ДП "НВКГ "Зоря-Машпроект" - розробник і виробник газотурбінного устаткування, монополіст на ринку СНД у сфері розробки та виробництва газових турбін для кораблів військового флоту.

Майже вся продукція НВКГ постачається на експорт. Найбільші партнери - РФ, Індія, КНР, Польща, В'єтнам.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 13:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.