Ахметов спрямує на модернізацію "Метінвесту" $700 млн

"Метінвест", найбільша міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, в поточному році направить на модернізацію і реконструкцію своїх підприємств більше $700 млн.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на генерального директора "Метінвесту " Ігоря Сирого.

За його словами, основні інвестпроекти поточного року увійшли в активну фазу в другому півріччі. Таким чином, основна частина капітальних інвестицій "Метінвесту" доведеться саме на цей період.

"У першому півріччі ми інвестували у виробництво $250 млн, але в цілому по року очікуємо, що рівень капзатрат складе більше $700 млн", – зазначив гендиректор.

І.Сирий пояснив , що серед основних інвестпроектів 2013 року – розробка інжинірингу та підготовка майданчика для будівництва нового агломераційного цеху, будівництво установки із вдування пиловугільного палива на Єнакіївському метзаводі (ЄМЗ), а також підготовка до капремонту доменної печі № 4 на "Азовсталі" . На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті (ГЗК) триває будівництво комплексу циклічно-потокової технології (ЦПТ) в Первомайському кар'єрі і реконструкція газоочисних споруд випалювальних машин.Коментарі

Додати коментар


Віктор

А що значить "інвестували у виробниццтво"?

ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:26

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.