Hyundai очікує зростання продажів у Європі

Південнокорейський автомобілебудівний концерн Hyundai Motor Co. очікує зростання продажів і виручки в Європі наступного року, в тому числі завдяки новій версії невеликих міських автомобілів i10.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на агентство Bloomberg.

"Ми бачимо цілий ряд нових можливостей для свого бізнесу в 2014 році. 2013 став перехідним для нашого бренду, але тепер інвестиції у виробництво та інші капіталовкладення починають приносити позитивні результати", – заявив на брифінгу головний директор з операцій Hyundai в Європі Аллан Рашфорт.

У 2012 році , коли на тлі рецесії продажі автомобілів в Європі скоротилися п'ятий рік поспіль, Hyundai і його дочірній підрозділ Kia стали єдиними брендами масового ринку, що показали зростання. У 2013 році цей підйом застопорився, оскільки компанія перенесла частину виробництва з Індії на завод в Ізміті (Туреччина), щоб виробляти i10 ближче до ринку збуту.

За словами А.Рашфорта, наступного року 90% автомобілів Hyundai, що продаються в Європі, будуть випущені на заводах регіону. Так, Ізмітської завод вироблятиме до 200 тис. автомашин в рік, завод в Носовіце (Чехія) – до 300 тис.

Зростання продажів Hyundai в Європі, ймовірно, буде обмеженим у зв'язку зі зміною стратегії: тепер компанія робить ставку на тих, хто вже знайомий з її продукцією.

"Раніше ми були брендом – завойовником, більшість покупців купували наші машини вперше. Тепер ми перемкнемося на утримання бізнесу", – заявив А.Рашфорт . Для цього Hyundai, зокрема, розширить програми автокредитування.

У січні-жовтні 2013 продажі Hyundai в Європі впали на 1,6%, до 360,9 тис. автомобілів, при цьому європейський авторинок в цілому втратив за цей період 3,1%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:01

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.