Клименко радіє симетрії поглядів з ЄС у митних питаннях

Україна та ЄС зблизили позиції в ряді митних питань, а також у питанні втрат, які понесе українська економіка після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, інформує "Forbes.UA".

«Взаєморозуміння є, в тому числі і з питання серйозних втрат, які понесе економіка України і в першу чергу український бізнес після підписання (угоди – ред.) з ЄС. Ми бачимо позитивний сигнал у можливості перегляду і виходу на симетрію в митних питаннях, що, безумовно, важливо для українських підприємств», – сказав міністр.

Клименко наголосив, що в ході переговорів українська сторона виходила і діяла виключно з позицій та інтересів української економіки. «Інтереси українського бізнесу та вітчизняного ринку повинні бути максимально захищені і дотримані», – додав він.

«Переговори були продуктивними і показали, що між сторонами немає непереборних протиріч. Навпаки – позиції ЄС і України досить близькі, і в результаті проведення необхідної підготовчий роботи буде досягнуте повне взаєморозуміння. Попереду у України, уряду, українського бізнесу кілька місяців складної, кропіткої роботи», – резюмував міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:29

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.