За рік на соціальний захист кримчан витратили понад два мільярди

Станом на середину грудня в Криму на соціальний захист населення спрямовано 2 111 478,7 тис. грн.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство фінансів автономії.

У тому числі, за рахунок субвенції з Держбюджету України на надання пільг та субсидій населенню на оплату твердого палива і скрапленого газу виділено 21 217,8 тис. грн.

На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 1803 519,9 тис. грн, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та енергоносіїв перераховано 156 140,7 тис. грн, на пільги з послуг зв'язку та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 78 720,7 тис. грн.

Також за рахунок держбюджету виділено додаткову дотацію на надання допомоги з догляду за інвалідом І або ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 10 489,2 тис. грн.

З бюджету Автономної Республіки Крим на різні види соціальної допомоги за вказаний період направлено 41 390,4 тис. грн, з них: на заходи щодо соціальної підтримки малозабезпечених громадян, інвалідів та інших категорій громадян виділено 5 277,0 тис.грн, на фінансову підтримку громадським організаціям – 510,4 тис.грн, на придбання автомобілів для громадян із числа військовослужбовців та осіб вільнонайманого складу, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва й захворюваннях, одержаних при захисті Батьківщини, виконанні обов'язків військової служби (службових обов'язків), пов'язаних з перебуванням на фронті в період ВВВ і війни з імперіалістичною Японією, які потребують автопротезування за висновком медико-соціальної експертної комісії – 1 907,4 тис. грн, на інші субвенції за рахунок бюджету АРК – 33 695,6 тис. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:22

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.