Автоматичне відшкодування ПДВ у 2013 році може становити 24 млрд грн

За 2013 рік в автоматичному режимі планується відшкодувати 24,2 мільярда гривень, що на 4,5% більше ніж у попередньому році, та на 52,2% більше ніж у 2011 році.

Про це повідомляє Економічна Правда.

Як зазначається, у грудні поточного року в автоматичному режимі буде відшкодовано 2,4 млрд гривень податку на додану вартість. Такий обсяг бюджетної компенсації стане рекордним за весь період дії механізму автоматичного відшкодування.

За статистикою Міндоходів, за 11 місяців поточного року ПДВ-автомат у розмірі 21,8 млрд гривень отримали 486 платників. Порівняно з січнем 2013 року обсяг автовідшкодування збільшився більш ніж на третину - з 1,6 млрд гривень до 2,1 млрд гривень.

Також в міністерстві зазначили, що, починаючи з 1 січня 2014 року, для платників податку, які матимуть позитивну податкову історію, термін проведення камеральної перевірки буде скорочено.

Для цих платників камеральна перевірка податкової звітності буде проводиться протягом п'яти календарних днів з дня подання податкової декларації.Коментарі

Додати коментар


прадід

Це "рекорд" передчасного оподаткування ще не доданої працею вартості! Ганьба! Не треба шкодити, той нічого буде відшкодовувати. Для цього фактичний об'єкт оподаткування, додану працею вартість, слід визначати перевищенням обсягу реалізації над вартістю ВИКОРИСТАНИХ результатів попередньої праці, а не ПРИДБАНИХ, як встановлено законом про ПДВ.

ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:29

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.