Програма поновлення виробництва Ан-124 передбачає випуск 80 літаків

Російсько-українську міжурядову угоду про реалізацію заходів держпідтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 вантажопідйомністю 150 тонн з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями передбачає випуск 80 літаків.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Аров, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві в середу, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Загальний обсяг виробництва Ан-124 – 80 літаків", – сказав глава уряду.

Прем'єр додав, що сумарна виручка від реалізації цих вантажних повітряних суден оцінюється в $12,89 млрд.

Як підкреслив М.Азаров, поставки з двосторонньої кооперації при реалізації спільного проекту будуть звільнені від митних та податкових зборів. Він зазначив, що реалізація проекту забезпечить завантаження виробничих потужностей значної кількості підприємств промсектора України і РФ.

Реалізація проекту здійснюватиметься в рамках спільного виробництва між ДП "Антонов" (Україна) та Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК, Росія). Про домовленість створити СП вперше було заявлено за підсумками зустрічі прем'єра України М.Азарова і глави уряду РФ Дмитра Медведєва в Сочі в липні 2013 року.Коментарі

Додати коментар


Анна Коваль

Сотрудничество с Россией в высоко технологических отраслях поможет украинской экономике выйти из кризиса и модернизироваться, такой же путь развития указывали коммунисты в своей антикризисной программе, которая была написана еще в 2011 году.

ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.