2-3% зростання ВВП та 2-3% дефіциту - проект бюджету-2014

Підписані у Москві документи дають можливість закласти в бюджет на 2014 рік збільшення росту ВПП та зменшення дефіциту бюджету до 2-3%. Як повідомляє УНН, про це заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

"Зараз подивимось, які точно цифри будуть закладені в бюджеті, але я вже чув, що планується 2-3% росту ВПП і дефіцит ми також тримаємо на рівні 2-3%. Ці показники закладатимемо у бюджет", — розповів журналістам В.Олійник.

Він додав, що на даний момент уряд України перераховує показники бюджету на 2014 рік виходячи із підписаних вчора домовленостей у Москві.

"Для збалансованості бюджету на наступний рік є всі необхідні підстави. Після підписання угод ми вже можемо узгоджувати інвестиційні програми, інтегровані виробництва по літаках, суднобудівництву і так далі”, — сказав В.Олійник.

Він не зміг відповісти, чи буде закладатися у бюджет на 2014 рік зниження цін на послуги ЖКГ у зв’язку зі зниженням ціни на газ.

В.Олійник додав, що головне на сьогодні — не підвищувати тарифи на послуги ЖКГ для людей.

"До цього існуючі тарифи на газ для населення були дотаційними. Ми, по суті, з бюджету брали усі гроші, і отримана знижка дозволить нам сьогодні зменшити збитки бюджету", — сказав В.Олійник.

Він підкреслив, що влада наразі планує підвищує пенсії, зарплати та соціальні виплати у наступному році завдяки вивільненим коштам з бюджету, які направляються на дотації НАК "Нафтогаз".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:21

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.