ЄС виділить €27 млн на євростандарти органів держвлади України

ЄС виділить фінансову допомогу Україні на приведення стандартів роботи органів державної влади до європейських стандартів.

Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта, повідомляє "Forbes.UA".

За словами чиновника, уряд ухвалив низку рішень, які дозволять залучити допомогу ЄС для фінансування програм у різних секторах економіки. Реалізація Угоди про фінансування Рамкової програми на підтримку угод між Україною та Європейським Союзом передбачає фінансування з боку Євросоюзу в розмірі €27 млн на приведення стандартів роботи органів державної влади України до стандартів ЄС.

Зокрема, на засіданні Кабінету міністрів було схвалено проект Угоди про підтримку енергетичної стратегії. Згідно з ним, частину коштів, які будуть отримані від Європейського Союзу в рамках фінансування рамкової програми, планується направити на реалізацію заходів, пов'язаних з енергетичною безпекою та підвищенням стандартів захисту навколишнього середовища.

«Було ухвалене ряд рішень щодо місцевого розвитку, міграційної політики, тобто, це цілий комплекс угод, які Україна продовжує укладати з ЄС, і ми вже сьогодні маємо низку угод, як у формі технічної допомоги, так і у формі бюджетної підтримки. До кінця 2013 року ми повинні підписати угоди більш ніж на €148 млн, і наступного року – як мінімум на €140 млн», – повідомив Максюта.

За його словами, приведення різних систем роботи уряду у відповідність з європейськими стандартами - обов'язкова частина процесу євроінтеграції країни.

«Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке виступає в ролі координатора надання технічної допомоги, тісно взаємодіє з представництвом Європейської комісії, котрий суттєво підтримує нас у вирішення ряду питань», – зазначив перший заступник міністра.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 14:43

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.