У Клименка заперечують зв’язок між утилзбором й обсягом продажів авто

Введення в Україні утилізаційного збору на автотранспортні засоби з 1 вересня 2013 року не спричинило істотного впливу на кількість ввезеного автотранспорту.

Про це повідомили у прес-службі Міндоходів.

"Незважаючи на побоювання імпортерів, введення утилізаційного збору істотно не вплинуло на кількість ввезеного в Україну автотранспорту. За статистикою Міндоходов, у вересні-листопаді поточного року в країну імпортовано 48 тис. автомобілів на загальну суму $662,2 тис.", – йдеться в прес-релізі Міністерства.

«Якщо у вересні фіксувалося певне зниження імпорту автівок через рекордні ввезення у серпні, то вже у жовтні та листопаді ці показники суттєво зросли. Так, зокрема, у жовтні було імпортовано майже 14 тис. одиниць автотранспорту на загальну суму $242,2 тис., у листопаді їх кількість вже сягнула 27 тис. загальною вартістю $284 тис.», – заявили у прес-службі.

За даними Міндоходів, якщо така тенденція до зростання залишиться, то у грудні поточного року показники імпорту не лише дорівнюватимуть грудневим минулого року, а й навіть перевищать їх.

Загалом, протягом січня-листопада 2013 року до України було імпортовано 289,3 тисячі легкових автомобілів та вантажівок на загальну суму понад $3,4 млн.

Левову частку імпорту склали нові легкові автомобілі, яких було ввезено 160 тис. на суму $2,7 млн. Нових вантажівок було ввезено значно менше – понад 11,1 тис., загальна їх вартість склала майже $208 тис.

А от легкових і вантажних автомобілів що були у використанні, ввезли 3,4 тис. та 114 тис. на суму $78,5 та $448,3 тис. відповідно.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.