МВФ: Україна налаштована у повному обсязі погасити борг

Влада країни ще раз підтвердила свою налаштованість у повному обсязі погасити частку кредиту Фонду.

Передає УНН з посиланням на пресс-службу МВФ.

"Україна й надалі вчасно здійснює усі платежі до Фонду, а влада країни ще раз підтвердила свою налаштованість у повному обсязі погасити частку кредиту Фонду, що залишилася до погашення.

Виходячи з обсягу зобов’язань, до лютого 2014 року обсяг непогашеної частки кредитів, наданих Фондом Україні, знизиться до рівня, що становитиме менш як 200 відсотків її квоти в МВФ, а до вересня 2014 року – нижче 100 відсотків квоти", - йдеться у повідомленні.

Згідно звіту, у відповідності до процедури МВФ стосовно угод, що передбачають доступ до ресурсів у винятково великих обсягах, Рада Директорів обговорили "пост - фактум" оцінку (EPE) досвіду України з виконання програми в рамках угоди "стенд - бай" (SBA), укладеної в липні 2010 році.

Відповідно до оцінки EPE, програма, фінансована в рамках угоди SBA, була структурована належним чином у відповідності до необхідності адресуватися до найважливіших вразливих ланок в економіці України, і її виконання було пов’язане із низкою гідних відзнаки досягнень, зокрема йдеться про ухвалення пенсійної реформи у 2011 році.

Однак, за словами представників МВФ, програма швидко відхилилася від зазначеного курсу, у зв’язку з тим, що влада країни припинила запровадження узгоджених напрямків економічної політики, що свідчило про те, що українське керівництво не до кінця сприймало цю програму як свою власну.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.