Екс-голова Мінфіну РФ побоюється, що Україна спрямує кредити на проїдання

Колишній міністр фінансів РФ, глава "Комітету громадянських ініціатив" Олексій Кудрін підтримує рішення російської влади про допомогу Україні, незважаючи на її високу вартість.

Про це повідомляє "нтерфакс-Україна".

"В цілому я підтримую заходи з підтримки України, незважаючи на те, що вони дещо більш дорогі для Росії, ніж могли б бути. Частково ми перекриваємо цю недоробку уряду України і наслідки цієї політичної кризи", – заявив він журналістам.

При цьому О.Кудрін сподівається, що отримані Україною від Росії кошти "не будуть спрямовані на проїдання".

"Виходить, що, судячи з заяв, ми не ставимо навіть умов ніяких. Треба уявляти з яких ресурсів будуть повертатися ці кошти. Якщо вони будуть спрямовані на проїдання, то через два роки потрібен буде ще один транш", – попередив він.

При цьому О.Кудрін висловив здивування у зв'язку з різкою зміною курсу української влади в питанні відмови від підписання угоди про асоціацію з ЄС.

"Українська економіка стагнує ще довше, ніж наша. У цих умовах чотири роки Україна вела переговори про вступ до асоціації, і раптом за 1-2 тижні вирішила, що це неправильно. Тут повна відповідальність уряду, який видимо або помилявся або ігнорував реальну економічну ситуацію. Припинення цих очікувань і призвело до протестів. Потрібна пауза для врегулювання процесів усередині країни", – сказав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 4:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.