Депутати хочуть запровадити моніторинг енергоресурсів за 400 млн

Депутати з усіх фракцій пропонують ухвалити закон про впровадження Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати паливно-енергетичних ресурсів і комунальних послуг (ЄДСМ).

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", відповідний законопроект №3805 під авторством Євгенія Карташова, Валентина Ландика, Володимира Сальдо, Ярослава Сухого (усі – ПР), Спиридона Кілінкарова (КПУ), Володимира Бондаренка, Івана Кириленка (обидва – "Батьківщина") та Олександра Мирного ("Свобода"), зареєстрований в парламенті 20 грудня.

ЄДСМ повинна забезпечити автоматизований збір всіх релевантних кількісних та фінансово-економічних даних, зведення повного енергетичного балансу України, аналіз і визначення тенденцій в енергетиці та інших пов'язаних галузях.

Як зазначено в пояснювальній записці до документа, впровадження ЄДСМ потребують 0,36-0,4 млрд грн і займе два роки. На думку авторів законопроекту, для впровадження системи кошти з держбюджету і держгарантії не знадобляться.

"Мінімальний річний економічний ефект від впровадження ЄДСМ, виходячи з отриманих з офіційних джерел даних за 2012 року, становить 17012 млн грн", – йдеться в пояснювальній записці.

У розробці законопроекту про ЄДСМ брали вчені Національної академії наук України (зокрема , Інституту кібернетики ім. Глушкова, Інституту економіки та прогнозування), а також ТОВ "Інститут науково-практичних розробок комплексних систем "Терікс".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 травня 2022, 19:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.