В українські борги Росія вкладе лише $9 млрд.

У боргові зобов'язання іноземних держав з вищим рівнем ризику Мінфін РФ зможе інвестувати до 10% коштів Фонду національного добробуту.

Про це повідомив міністр фінансів РФ Антон Силуанов журналістам у понеділок, передає "Інтерфакс".

За його словами, передбачена можливість шляхом прийняття урядом РФ окремих рішень інвестувати не більше 10% ФНБ в боргові зобов'язання держав, у яких рівень ризику вище, ніж рівень ризику суверенних боргових зобов'язань, що формують переважну частину інвестиційного портфеля Фонду.

У п'ятницю заступник міністра фінансів РФ Сергій Сторчак у зв'язку з рішенням Росії придбати за рахунок коштів ФНБ дворічні єврооблігації України на $3 млрд. повідомив, що постанову, яка дає право уряду РФ розміщувати кошти ФНБ в цінні папери емітентів, які не підпадають під параметри дозволених для цього активів, вже прийнято.

За його словами, в постанові N18 прописується загальна норма, що уряд "в окремих випадках" може здійснювати операції з купівлі цінних паперів емітентів, що не відповідають вимогам до фінансових активів для розміщення коштів фонду.

При цьому в постанові не прописується, в яких саме випадках уряд може приймати такі рішення.

У 2014р. РФ планує купити єврооблігації України на $12 млрд. Значна частина коштів на викуп паперів буде використовуватися з ФНБ, але Мінфін буде шукати й інші джерела для покупки українських бондів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.