Уряд позичить у міжнародних банків 3 млрд грн на ЖКГ

Кабінет міністрів України разом з міжнародними фінансовими організаціями реалізує 4 проекти з модернізації ЖКГ вартістю більше 3 млрд грн. Про це сказав віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, коментуючи підсумки 2013 року за напрямком діяльності Мінрегіону.

Передає УНН з посиланням на прес-службу Мінрегіону.

"Україна спільно з міжнародними фінансовими організаціями уже реалізує 4 проекти з модернізації ЖКГ загальною вартістю більше 3 млрд. грн", - сказав Олександр Вілкул.

Перший проект, за його словами, пов’язаний з розвитком міської інфраструктури, реалізується в 14 містах 12 областей України. Це Одеса, Чернігів, Бориспіль, Кам’янець-Подільський, Черкаси, Коломия, Дрогобич, Харків, Херсон, Кременчук, Івано-Франківськ, Новгород -Волинський, Слов'янськ, Нова Каховка.

Другий проект реалізується в Миколаєві спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Проект спрямований на модернізацію систем водопостачання та водовідведення на суму понад 31 млн. євро. Третій проект – "Модернізація теплопостачання, водовідведення та енергозбереження" реалізується в Україні спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на суму 147 500 000 євро в 8 містах: Велика Ялта, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Тернопіль, Житомир, Івано -Франківськ, Черкаси.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2021, 14:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.