За відсутності Держбюджету соцвиплати забезпечать Колобов і Королевська

Той факт, що Україна вступить до Нового року без ухваленого Держбюджету, не позначиться на рівні фінансування соціальних виплат.

Про це заявив під час виступу на засіданні уряду прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

«На жаль, ми змушені розпочинати новий бюджетний рік без прийнятого Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік». Однак це не позначиться на рівні забезпечення потреб суспільства і не завадить нам фінансувати першочергові видатки, особливо соціального характеру», – запевнив глава уряду.

«Адже бюджетне законодавство України чітко врегульовує процедуру здійснення видатків бюджету у разі несвоєчасного прийняття бюджету (1/12 обсягу бюджетних призначень попереднього року з певними обмеженнями щодо видатків капітального характеру)», – уточнив він.

«Отже, всі соціальні виплати (пенсії, зарплати, допомоги) будуть перераховуватись в повному обсязі і вчасно. Тому людям не варто хвилюватися», – заявив Азаров.

За його словами, тільки з 4 по 8 січня пенсіонерам має бути виплачено більше 6 млрд. грн. «Це майже 30% загального обсягу пенсійних виплат у січні. Нагадаю, що в цей період переважна більшість підприємств святкує, і податки до бюджету не сплачує. Тому Міністр фінансів Ю.Колобов, та Міністр соціальної політики Н.Королевська мають у щоденному режимі координувати своєчасність та повноту виплат пенсій, соціальних допомог та інших першочергових видатків», – підсумував глава уряду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.