Азаров звинуватив опозицію у зриві соцвиплат столичним бюджетникам

Через зірване представниками опозиції засідання сесії Київради працівники бюджетної сфери столиці залишаться без зарплат перед новорічними святами, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Про це він сказав у середу під час засідання уряду, повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

«Вчора опозиційні народні депутати, які взяли моду абсолютно незаконно втручатися у повноваження місцевої влади, зірвали сесію Київради. Уряд прийняв рішення і виділив додатково Києву 130 млн. грн. з держбюджету як дотацію на виплату зарплати працівникам бюджетної сфери. Але це рішення повинно бути затверджено на сесії Київради», – заявив прем’єр.

«Таким чином, столичні бюджетники не отримають зарплату за листопад і грудень. Лікарі, вчителі, водії тролейбусів, трамваїв і автобусів, всі бюджетники перед новорічними святами залишаться без грошей. Як це розцінювати? Як завідома шкода для людей?», – цитує Азарова прес-служба.

За його словами, не виконують свої функції кілька місцевих рад в західних регіонах країни.

«Вони також наражають людей на те, що вони вчасно не отримають виділені з Державного бюджету кошти на зарплати, соціальні допомоги, житлові компенсації тощо.
Ми бачимо, що опозиція і частина громади, якою вони маніпулюють, втрачають не тільки здоровий глузд, а й залишки совісті», – зазначив прем’єр.

«Напередодні новорічних свят я закликаю цих людей схаменутися і припинити дезорганізацію життя суспільства, припинити перешкоджати нормальній роботі органів влади. В столиці органи влади забезпечують роботи своєї країни. Підкреслюю – всієї країни», – підсумував Азаров.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.