УРП з ExxonMobil підпишуть у січні 2014 року, - Ставицький

Уряд планує підписати Угоду про розподіл продукції з американською ExxonMobil наступного року. Про це заявив міністр енергетики Едуард Ставицький, повідомляє УНН.

"З ExxonMobil у нас угода вже готова, у зв'язку з певними подіями ми перенесли підписання по взаємній згоді на січень", - повідомив міністр.

Україна в 2012 році провела три конкурси на укладення УРП: з Юзівської (Харківська та Донецька обл.), Олеської (Львівська та Івано-Франківська обл.) і Скіфській (глибоководний шельф Чорного моря) ділянках.

Переможцями конкурсу на розробку Юзівської ділянки стала англо-голландська Shell, Олеської – американська Chevron, Скіфської – консорціум на чолі з американською ExxonMobil (40%, оператор), Shell (35%), австрійською OMV в особі румунської “дочки” Petrom (15%) і НАК “Надра України” (10%).

У 2013 році без конкурсу було підписано УРП з компаніями Eni, Electricite de France, ДАТ “Чорноморнафтогаз” і ТОВ “Води України” в рамках розробки вуглеводневих площ Субботіна, Абіха, Маячная і Кавказька на шельфі Чорного моря.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.