Можна йти в ЄС, але йти на наших умовах, - Богуслаєв

Почесний президент ПАТ "Мотор Січ", народний депутат В'ячеслав Богуслаєв вважає, що реалізація озвучених керівництвом держави планів щодо підписання Угоди про асоціацію України з ЄС повинна забезпечуватися на "українських умовах". "Можна йти в ЄС, але йти на наших умовах", - заявив депутат під час телемосту за участі Прем'єр-Міністра Миколи Азарова з керівництвом промислових підприємств Сходу України.

На думку почесного президента "Мотор Січі", пропоновані Євросоюзом умови по асоціації "приведуть до загибелі авіапрому". "Необхідно розвивати зв'язки з Митним союзом і йти на євразійський ривок, оскільки нас чекають на цьому ринку з нашою продукцією", - вважає депутат.

Богуслаєв підкреслив, що стабільний розвиток авіапрому неможливий без внутрішнього ринку: "Також украй важливий внутрішній ринок. Необхідне створення внутрішнього авіаперевізника", - сказав він, звертаючись до прем'єра.

Також народний депутат зазначив, шо в робітників "Мотор Січі" "немає часу їздити по майданах. І якщо буде потрібно, то народ приїде на "антимайдан" і наведе порядок у столиці, якщо цього не може зробити київська влада".

"Реальна Економіка" раніше публікувала коментарі європейських експертів стосовно зацікавленності ЄС у продукції української промисловості, зокрема, авіаційної.Коментарі

Додати коментар


Віктор

То нехай на його "умовах" продасть свої двигуни Ейрбасу Боінгу чи Бомбардьє!

ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.