Янукович доручив "приробити ноги" грошам київських бюджетників

Президент Віктор Янукович доручив прем'єру до 30 грудня вирішити питання з погашенням заборгованості по зарплатах перед працівниками бюджетних установ Києва.

Про це глава держави сказав, відкриваючи засіданні Ради регіонів у четвер у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я прошу, Микола Янович, щоб Ви в найближчі дні це питання вирішили і не пізніше 30-го числа гроші були на рахунках підприємств, і люди мали можливість їх отримати", – сказав президент.

В.Янукович зазначив, що це питання мало бути вирішене і в столиці, незважаючи на те, що не відбулося останнє засідання сесії Київської міської ради, на якому мало бути ухвалено рішення про розподіл виділених урядом додаткових коштів на зарплати бюджетникам за листопад-грудень.

"Люди, які заблокували прийняття цього рішення, нехай несуть відповідальність перед своєю совістю, якщо вона у них є, і перед людьми", – додав президент

Він також попередив першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолія Голубченка та секретаря Київради Галину Герегу про персональну відповідальність за своєчасну виплату зарплат у Києві.

"Голубченко і Герега персонально несуть відповідальність. Щоб ви, як говоритися, ноги приробили цим грошам і люди їх отримали", – сказав В.Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.