Цьогоріч пенсії нардепів скоротились до 9,490 тис. грн.

У поточному році вдалося зменшити розрив між пенсіями народних депутатів та пенсіями звичайних людей за рахунок зниження пільгових депутатських пенсій до 9490грн. Про це під час селекторної наради повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Передає УНН.

Королевська відзначила, що у поточному році вдалося зменшити розрив між пенсіями народних депутатів та пенсіями звичайних людей.

"Через складну економічну ситуацію ми зменшили цей розрив не за рахунок кардинального росту пенсій людей, а за рахунок кардинального зменшення пенсій народних депутатів", - зазначила міністр.

Вона також нагадала, що раніше пенсія народного депутата становила 16,121 тис. грн. та зауважила, що в цьому році вона знизилась до 9,490 тис. грн.

"У порівнянні з іншими пенсіями, це теж більше, ніж належить, але це норма закону, яку ми з вами виконали. Сподіваюсь, що на наступний рік ми зможемо зменшити цей розрив і за рахунок зростання пенсій наших людей, які працюють, та за рахунок звернення до народних депутатів, щоб вони прийняли закон про звільнення їх від надмірних пільг, які у них є, зокрема, і таких величезних пенсій", - зазначила Н.Королевська.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 7:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.