Грудневі пенсії профінансовано в повному обсязі, – Королевська

В Україні завершено виплату пенсій за грудень, повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час підсумкової селекторної наради.

На ці потреби протягом місяця було направлено 21,3 млрд. грн., інформує прес-служба уряду.

«25 грудня завершено виплату пенсій за грудень. На ці потреби протягом місяця було направлено 21,3 млрд. грн. Загалом на виплату пенсій у 2013 році направлено 250,3 млрд. грн., що на 17 млрд. грн. більше, ніж минулого року», – заявила Королевська.

Вона наголосила, що всі пенсії виплачені у повному розмірі у встановлені графіком дні виплати, а Міністерство протягом місяця проводило щоденний моніторинг стану фінансування та виплати пенсій. Крім того, за словами міністра, також завершено фінансування державних соціальних допомог за грудень: на фінансування другого траншу було направлено 471 млн. грн.

«Незважаючи на складну економічну та соціальну ситуацію, вже завершено фінансування другого траншу державних соціальних допомог за цей місяць. Зараз кошти направляються в райони. Найближчими днями вони будуть зараховані на персональні рахунки громадян у банках та виплачені поштовими відділеннями. Протягом грудня загалом було профінансовано 3 млрд 707 млн грн», – заявила Королевська.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 3:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.