Уряд дозволив експорт нафти, скасував обмеження імпорту м'яса та сала, вугілля і коксу

Експорт сирої нафти українського походження, імпорт м'яса і сала, вугілля та коксу вилучено з переліку позицій, що підлягають ліцензуванню або квотуванню в 2014 році. Про це повідомляє "Інтерфакс – Україна".

Відповідну постанову № 950 "Про затвердження переліку товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2014 рік" Кабінет Міністрів прийняв 25 грудня і оприлюднив сьогодні.

Квоту на експорт природного газу українського походження як і у 2012-13 рр. пропонується встановити відповідно до прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу після затвердження урядом.

У 2010-11 рр. природний газ і нафта українського походження входили до переліку товарів, що підлягають ліцензуванню. Обсяг квот їх експорту не затверджувався. На 2012 рік була введена заборонна нульова квота на експорт нафти українського походження, яка була продовжена і на 2013 рік. Експорт газу не здійснювався з 2012 року.

Імпорт коксівного вугілля і коксу в Україну був обмежений у березні 2013 року, коли була введена нульова квота на ввезення коксу та квота на ввезення вугілля у обсязы 10,2 млн. тонн. Згодом вони були збільшені до 0,3 млн. тонн і 11,2 млн тонн відповідно.

Ліцензування імпорту свіжого, охолодженого або мороженого м'яса та їстівних субпродуктів свійської птиці, а також сала, свинячого жиру і жиру свійської птиці було введено в квітні 2011 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 9:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.