Аудитори відзначають неефективність роботи Харківського державного авіапідприємства

Колегія Рахункової палати зазначила неефективність роботи Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП) з реалізації інвестиційних проектів в авіаційній галузі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу відомства.

За висновком аудиторів, Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном і ХДАВП в 2011-2013 рр.. не забезпечили ефективного та результативного виконання заходів державної підтримки виробництва авіатехніки та реалізації інвестпроектів, на які залучалися кредитні кошти та надавалися державні гарантії з повернення цих коштів.

За наявності у ХДАВП необхідних виробничих потужностей підприємством не були досягнуті цілі інвестпроекту.

У 2011-2012 рр.. кошти держбюджету в сумі 625 500 000 грн були використані підприємством виключно на погашення поточних зобов'язань перед кредиторами і на сплату купонного доходу за власними облігаціями. На розвиток виробництва та збільшення обсягів виробленої продукції бюджетні кошти не виділялися.

Водночас, участь держави у вирішенні проблем підприємств авіаційної галузі є недостатньою.

За результатами аудиту Рахункова палата рекомендувала Кабінету міністрів сформувати державне замовлення на будівництво літаків, що виготовляються ХДАВП, а також прискорити затвердження Державної цільової комплексної науково-технічної програми розвитку авіапромисловості на період до 2020 р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.