"УДАР" пропонує забрати в міліції 2 млрд. грн. на позачергові вибори

"УДАР" вимагає передбачити в Держбюджеті кошти на проведення позачергових виборів Президента та парламенту.

Про це повідомили в прес-службі партії в середу.

"УДАР" вимагає в Держбюджеті на 2014 рік передбачити кошти на проведення позачергових виборів Президента України та народних депутатів. Зокрема, заступник лідера "УДАРу" Віталій Ковальчук вніс до Верховної Ради пропозицію виділити на ці цілі майже 2 млрд. грн.

На проведення позачергових виборів Президента передбачається витратити майже 919 млн. грн. Водночас, позачергові вибори до парламенту мають обійтися в 1 млрд. 42 тис. грн.

Кошти на проведення позачергових виборів депутат пропонує виділити за рахунок скорочення фінансування МВС. За словами Ковальчука, намір уряду збільшити фінансування МВС цього року майже на 2,5 млрд. грн. у порівнянні з 2013 роком є необґрунтованим.

"Зважаючи на існуючу політико-правову ситуацію, яка склалася в Україні, та очевидну кризу легітимності Президента та Верховної Ради внаслідок значної втрати ними довіри громадян України, необхідно закласти в держбюджет кошти на проведення дострокових виборів. В такий спосіб матеріально буде забезпечений конструктивний та легітимний шлях подолання політичної кризи в країні", – наголосив Віталій Ковальчук.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 15:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.